Belka
Poniedziałek, 28 Kwietnia 2025   imieniny: Waleria, Ludwik, Paweł
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Olecko: Na zakazie i "podwójnym gazie" wjechał do rowu

Data publikacji: 2019-02-25, Data modyfikacji: 2019-02-25
A A AWydrukDrukuj  
 
Blisko dwa promile alkoholu w organizmie oraz sądowy zakaz prowadzenia pojazdów miał kierujący volkswagenen, który dachował w rowie. 21-latek trzeźwiał w policyjnej celi, a dziś usłyszał zarzut.

Pełna treść wiadomości na: olecko.wm.pl/569148,Olecko-Na-zakazie-i-podwojnym-gazie-wjechal-do-rowu.html
olecko.wm.pl, Źródło artykułu: olecko.wm.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    olecki

    Powiat olecki – powiat w województwie warmińsko-mazurski, którego siedziba znajduje się w Olecku. Przynależą do niego gminy: Olecko, Kowale Oleckie, Świętajno, Wieliczki oraz miasto Olecko.

    Położenie na terenie Zielonych Płuc Polski jest powodem, dla którego wiele osób chętnie przyjeżdża w te okolice. Mogą skorzystać z szeregu szlaków rowerowych i pieszych, a co najważniejsze – spędzić czas w ciszy i z dala od zgiełku wielkich aglomeracji. Samo Olecko położone jest nad jeziorem, więc można śmiało korzystać z możliwości, jakie daje. Będąc w powiecie warto zobaczyć Pomnik wojenny w Olecku, Molo ze skocznią w Olecku, Cmentarzysko kurhanowe w Czerwonym Dworze oraz kilka rezerwatów przyrody.      

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola