Belka
Środa, 30 Kwietnia 2025   imieniny: Marian, Katarzyna, Jakub
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

W pracy nie może być zimno. Nawet 5 tys. kary za nieodpowiednią temperaturę w miejscu pracy

Data publikacji: 2019-01-12, Data modyfikacji: 2019-01-14
A A AWydrukDrukuj  
 
Pracodawca ma obowiązek zapewnić odpowiednią temperaturę na stanowiskach pracy w budynkach i środki chroniące przed zimnem pracującym poza nimi – przypomina Państwowa Inspekcja Pracy. Za nie wywiązanie się z tych obowiązków grożą mandaty.

Pełna treść wiadomości na: gazetaolsztynska.pl/560405,W-pracy-nie-moze-byc-zimno-Nawet-5-tys-kary-za-nieodpowiednia-temperature-w-miejscu-pracy.html
olecko.wm.pl, Źródło artykułu: olecko.wm.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    olecki

    Powiat olecki – powiat w województwie warmińsko-mazurski, którego siedziba znajduje się w Olecku. Przynależą do niego gminy: Olecko, Kowale Oleckie, Świętajno, Wieliczki oraz miasto Olecko.

    Położenie na terenie Zielonych Płuc Polski jest powodem, dla którego wiele osób chętnie przyjeżdża w te okolice. Mogą skorzystać z szeregu szlaków rowerowych i pieszych, a co najważniejsze – spędzić czas w ciszy i z dala od zgiełku wielkich aglomeracji. Samo Olecko położone jest nad jeziorem, więc można śmiało korzystać z możliwości, jakie daje. Będąc w powiecie warto zobaczyć Pomnik wojenny w Olecku, Molo ze skocznią w Olecku, Cmentarzysko kurhanowe w Czerwonym Dworze oraz kilka rezerwatów przyrody.      

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola