Belka
Piątek, 22 Stycznia 2021   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

getin bank olecko

 
W styczniu 2012 r. pod wpływem manipulacji doradcy klienta zdecydowaliśmy się na ulokowanie naszych oszczędności w Getin Banku. Kwartalny Profit Plus i Program Regularnego Oszczędzania Zabezp. Przyszłość. jak zapewniano - bardzo dla nas atrakcyjne po głębszej analizie okazały się bardzo niekorzystne. Niestety dopiero po około pół roku zorientowaliśmy się w co tak naprawdę ulokowaliśmy nasze pieniądze. BRAK INFORMACJI O KOLOSALNYCH OPŁATACH ADMINISTRACYJNYCH, RYZYKU FINANSOWYM I CO NAJWAŻNIEJSZE NIE PRZEKAZANIE REGULAMINU FUNDUSZY, OWU ORAZ TABELI OPŁAT I LIMITÓW PODCZAS SPRZEDAŻY (PODPIS NA UMOWIE WIDNIEJE, ŻE JE OTRZYMALIŚMY OWSZEM!!! ALE CO Z TEGO JAK SPRZEDAWCA NAM ICH NIE WRĘCZYŁ, A DOKUMENT KTÓRY STWIERDZA ŻE TE DOKUMENTY POSIADAMY PODSUNĄŁ DO PODPISU! ) TO M.IN. PRZEWINIENIA PRACOWNIKA BANKU! Reklamacje do banku, interwencja Rzecznika Ubezpieczonych, pismo do UOKiK, powiadomienie o zaistniałej sytuacji Powiatowego Rzecznika Konsumentów nie dają jak jeszcze efektu w podpisaniu ugody... Przygotowujemy dokumentacje do sprawy sądowej.

 


Wojciech Kowalewski
 
Data pliku video: 2013-08-18, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  olecki

  Powiat olecki – powiat w województwie warmińsko-mazurski, którego siedziba znajduje się w Olecku. Przynależą do niego gminy: Olecko, Kowale Oleckie, Świętajno, Wieliczki oraz miasto Olecko.

  Położenie na terenie Zielonych Płuc Polski jest powodem, dla którego wiele osób chętnie przyjeżdża w te okolice. Mogą skorzystać z szeregu szlaków rowerowych i pieszych, a co najważniejsze – spędzić czas w ciszy i z dala od zgiełku wielkich aglomeracji. Samo Olecko położone jest nad jeziorem, więc można śmiało korzystać z możliwości, jakie daje. Będąc w powiecie warto zobaczyć Pomnik wojenny w Olecku, Molo ze skocznią w Olecku, Cmentarzysko kurhanowe w Czerwonym Dworze oraz kilka rezerwatów przyrody.      

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola