Belka
Poniedziałek, 1 Września 2025   imieniny: Bronisława, Bronisz, Idzi
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Musimy zrobić wszystko, by Gdańsk więcej się nie powtórzył

Data publikacji: 2019-01-24, Data modyfikacji: 2019-01-24
A A AWydrukDrukuj  
 
13 stycznia został zamordowany prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz. Ze słów zabójcy, które padły bezpośrednio po tragedii, wynika, że jego czyn był motywowany politycznie – niechęcią do PO, z którą kiedyś związany był prezydent Gdańska. O tym temacie wypowiedział się Marcin Kulasek, Sekretarz Generalny SLD

Pełna treść wiadomości na: olsztyn.wm.pl/563002,Musimy-zrobic-wszystko-by-Gdansk-wiecej-sie-nie-powtorzyl.html
olecko.wm.pl, Źródło artykułu: olecko.wm.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    olecki

    Powiat olecki – powiat w województwie warmińsko-mazurski, którego siedziba znajduje się w Olecku. Przynależą do niego gminy: Olecko, Kowale Oleckie, Świętajno, Wieliczki oraz miasto Olecko.

    Położenie na terenie Zielonych Płuc Polski jest powodem, dla którego wiele osób chętnie przyjeżdża w te okolice. Mogą skorzystać z szeregu szlaków rowerowych i pieszych, a co najważniejsze – spędzić czas w ciszy i z dala od zgiełku wielkich aglomeracji. Samo Olecko położone jest nad jeziorem, więc można śmiało korzystać z możliwości, jakie daje. Będąc w powiecie warto zobaczyć Pomnik wojenny w Olecku, Molo ze skocznią w Olecku, Cmentarzysko kurhanowe w Czerwonym Dworze oraz kilka rezerwatów przyrody.      

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola