Belka
Czwartek, 13 Listopada 2025   imieniny: Arkadia, Mikołaj, Stanisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Obchody Święta Niepodległości w Przedszkolu Krasnal w Olecku

Data publikacji: 2017-11-10, Data modyfikacji: 2017-11-10
A A AWydrukDrukuj  
 
11 listopada 1918 roku to jedna z najważniejszych dat w historii naszej ojczyzny. Tego dnia Polska odzyskała niepodległość. Z tej okazji „Ekoludki” przygotowały część artystyczną, na którą zaprosiły dzieci ze wszystkich grup.

Pełna treść wiadomości na: olecko.wm.pl/476956,Obchody-Swieta-Niepodleglosci-w-Przedszkolu-Krasnal-w-Olecku.html
olecko.wm.pl, Źródło artykułu: olecko.wm.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    olecki

    Powiat olecki – powiat w województwie warmińsko-mazurski, którego siedziba znajduje się w Olecku. Przynależą do niego gminy: Olecko, Kowale Oleckie, Świętajno, Wieliczki oraz miasto Olecko.

    Położenie na terenie Zielonych Płuc Polski jest powodem, dla którego wiele osób chętnie przyjeżdża w te okolice. Mogą skorzystać z szeregu szlaków rowerowych i pieszych, a co najważniejsze – spędzić czas w ciszy i z dala od zgiełku wielkich aglomeracji. Samo Olecko położone jest nad jeziorem, więc można śmiało korzystać z możliwości, jakie daje. Będąc w powiecie warto zobaczyć Pomnik wojenny w Olecku, Molo ze skocznią w Olecku, Cmentarzysko kurhanowe w Czerwonym Dworze oraz kilka rezerwatów przyrody.      

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola