Belka
Poniedziałek, 25 Stycznia 2021   imieniny: Tatiana, Paweł, Miłosz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zstępujesz Ze Swego Tronu - Diakonia "Emaus" Olecko

 
Pieśń w wykonaniu Diakonii Uwielbienia Wspólnoty Emaus w Olecku. Muzyka i tekst - Zespół. Możesz odwiedzić nasza stronę - emaus.info.pl/ Zstępujesz ze Swego tronu na kapłana wezwania, dokonujesz na mych oczach cudu przeistoczenia Ty umierasz na ołtarzu - dokonujesz odkupienia aby za chwilę żyć we mnie, jako pełnia istnienia Bo Ty jesteś Bogiem wiernym Twoje imię to Bóg Miłosierny Stwórca całego świata, skryty w kawałku chleb uniżasz się do mnie Panie, by dać mi zadatek nieba i dzielisz Swoje Ciało pośród ludzi Tobie wiernych a każda Święta Hostia jest z wyrytym imieniem Bo Ty jesteś Bogiem wiernym Twoje imię to Bóg Miłosierny Obmywasz moją duszę Swoją Krwią niewinną abym dostąpił zespolenia z Głębią Przedziwną Ty Jesteś Który Jesteś – wieczne Trwanie w kielichu zbawienia Chryste Twoje kochanie Bo Ty jesteś Bogiem wiernym Twoje imię to Bóg Miłosierny Napełniasz mnie Pokojem nie takim jak świat daje lecz sprawiasz że tu i teraz Królestwo Twe nastaje przetaczasz głaz - uwalniasz z grobu moje serce by Zmartwychwstanie stało się moim udziałem Bo Ty jesteś Bogiem wiernym Twoje imię to Bóg Miłosierny

 


Krzysztof zMargrabowa
 
Data pliku video: 2019-02-25, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  olecki

  Powiat olecki – powiat w województwie warmińsko-mazurski, którego siedziba znajduje się w Olecku. Przynależą do niego gminy: Olecko, Kowale Oleckie, Świętajno, Wieliczki oraz miasto Olecko.

  Położenie na terenie Zielonych Płuc Polski jest powodem, dla którego wiele osób chętnie przyjeżdża w te okolice. Mogą skorzystać z szeregu szlaków rowerowych i pieszych, a co najważniejsze – spędzić czas w ciszy i z dala od zgiełku wielkich aglomeracji. Samo Olecko położone jest nad jeziorem, więc można śmiało korzystać z możliwości, jakie daje. Będąc w powiecie warto zobaczyć Pomnik wojenny w Olecku, Molo ze skocznią w Olecku, Cmentarzysko kurhanowe w Czerwonym Dworze oraz kilka rezerwatów przyrody.      

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola